Меню
Зворотній дзвінок
Ім'я: *
Телефон: *
* — Поля, обов'язкові для заповнення

Зателефонувати

Інтернет магазин

  (063) 727 60 73

  (067) 411 45 50


Фабрика (офіс)

  (0412) 26 22 23

  (0412) 26 21 88


Фурнітура

  (063) 974 27 13

  (098) 519 11 82


Порізка та плитні матеріали

  (063) 974 27 31

  (098) 517 23 42

Каталог
ПІДІБРАТИ ТОВАР
Спецпропозиції
Ціна:
від
до
грн.
ок

Стільці

Фільтрація

Купити стільці не так просто, як здається

          Завдання купити стільці зазвичай виникає при переїзді, обробці квартири, купівлі дачі та інших ситуаціях. Але чомусь мало хто звертає увагу на зручність сидячої пози, хоча це головна властивість будь-якого стільця.

 

Присісти, посидіти, розташуватися - різні дієслова

          Щоб купити стільці, які будуть зручними, недостатньо на них сісти. На них потрібно посидіти, щоб оцінити зручність сидячої пози. Фабрика «Луч» пропонує комфортні універсальні моделі, над ергономікою яких працювали кращі фахівці:

  • Табурети. Універсальне сидінні в будь-якій обстановці, коли посадочних місць не вистачає. Місця займають трохи, та й коштують вони недорого;
  • Дитячі стільці десятків конфігурацій. Зручність обмежена віком дитини, але багато наших моделей допомагають розвивати посидючість;
  • Інші стільці, спеціально розроблені для людей з різною комплекцією і вагою.

          Хороший стілець, як витвір мистецтва, повинен подобатися одним, і не подобатися іншим. Без винятків до цієї категорії відносяться барні стільці, виробляти які дуже непросто. Підбір висоти сидіння, опори для ніг, ширини опорної зони, розрахунок центру ваги. Так, барні стільці здатні звести з розуму будь-якого конструктора, але подивіться на наші варіанти, їх вважають зручними більшість покупців.

          Якраз висота, стійкість і зручність дозволяють на стільці розташуватися, а не посидіти.

 

Місце для роботи, відпочинку та проведення дозвілля

          Все це те, на чому ми сидимо. Навіть садові стільці можуть бути і робочим місцем, і місцем відпочинку. Очевидно, що як раз ергономіка є найважливішим аргументом при виборі.

          Але є ще один пласт, який використовує фабрика «Луч» - консультації лікарів ортопедів. Саме вони визначають, якими будуть офісні стільці, на яких людина сидить довго. Наповнювачі, оббивка, жорсткість сидіння і опора хребта - все це береться не зі стелі. Плюс рекомендації не тільки лікарів, а й інших фахівців, коли ми запускаємо у виробництво дитячі стільці.

          Різні стільці - різні завдання. Наша фабрика успішно справляється із завданням зробити відповідний стілець, за справедливою ціною. На роботі ми сидимо довше за все, звідси і трохи більш висока вартість - складніше конструкції, багато додаткової фурнітури та ін.

          Проте, на всіх стільцях фабрики «Луч» можна не тільки посидіти, а й зручно розташуватися.

Подзвонити
Зворотній дзвінок