Меню
Зворотній дзвінок
Ім'я: *
Телефон: *
* — Поля, обов'язкові для заповнення

Зателефонувати

Інтернет магазин

  (063) 727 60 73

  (067) 411 45 50


Фабрика (офіс)

  (0412) 26 22 23

  (0412) 26 21 88


Фурнітура

  (063) 974 27 13

  (098) 519 11 82


Порізка та плитні матеріали

  (063) 974 27 31

  (098) 517 23 42

Про фабрику

Наша компанія вже впродовж багатьох років працює в меблевій сфері, ставлячи перед собою мету освоєння найбільш важливих сегментів українського меблевого ринку. Для реалізації такого плану були необхідні істотні вкладення грошових коштів, згуртований колектив фахівців, жорстке дотримання виробничим планам, а також хороший творчий підйом.

Корпусні меблі від виробника

Фабрика «Луч», сформована в 2000 році, з моменту свого виникнення прикладає максимум зусиль до виробництва по-справжньому якісних меблів. Практично два десятка років, проведені на меблевому ринку, позитивним чином позначилися не тільки на багатстві нашого асортименту, а й на показниках якості. У нас діє дві виставки - корпусних меблів (кухні, спальні, стінки, шафи-купе, столи і т.д.)

А також салон дитячих меблів

Ми незмінно вдосконалюємося, пропонуючи українським споживачам таку продукцію як: дитячі меблі, стінки, шафи-купе, спальні і кухонні гарнітури, тумби під телевізор, журнальні столики та ін. В процесі виробництва каркасів застосовується краще ЛДСП. Фасади ж в свою чергу виробляються з плит МДФ, ЛДСП, а також матеріалів, які на них ґрунтуються: софтформінга і кольорових плит. Вітрини, як правило, оформляються склом гнутим, тонованим і (або) з напиленням. Фурнітура відповідає художньому дизайну елемента меблів, виступаючи в якості його функціональної і декоративної одиниці.

Меблі для кабінетів і офісів

Ланкою, що об'єднує категорії меблів для кабінетів і офісів, перш за все, є меблі для: керівників, столи для працівників різного рівня, столи для конференцій та ін.

Обладнання від ТМ "Луч"

ТМ "Луч" - це втілення істинно європейської якості меблів. На території компанії працює понад дві сотні співробітників, головне завдання яких - створення сучасних якісних меблів.

Весь виробничий процес ведеться на надсучасному обладнанні і включає в себе низку окремих завершених стадій. В процесі виробництва меблів ми застосовуємо лише сертифіковані екологічно чисті ДСП і ДВП від виробників компаній EGGER, KASTAMONU, KRONO

Порізка плит виконується в розкроювальному центрі з цифровим керуванням італійської фірми "ВIЕSSE" - WNT610.

Кромкування країв плит здійснюється на облицювальних верстатах "Акрон 435".

І наша гордість, фрезерувальний комплекс - Rover A-S, який не тільки фрезерує, а й присаджує деталі.

 

Завдяки застосуванню обладнання з числовим програмним управлінням нам вдалося досягти граничної точності і відмінної якості присадження деталей.

Щоб прискорити виконання замовлень і знизити собівартість продукції, наша компанія відкрила власну лінію з виготовлення МДФ-фасадів на обладнанні компанії SCM Group, Італія. Завдяки цьому нам вдалося істотно розширити асортимент пропонованих товарів і вдихнути в меблі сучасність і стиль.

На кожній стадії виробництва продукція перевіряється на відповідність поточним стандартам ГОСТ і технічними умовами. Всі товари поставляються з гарантією 2 роки.

 

Цінова політика

Ми робимо все можливе, щоб зручною для вас була не тільки наші меблі, але і їх вартість. Станом на сьогоднішній день меблева компанія «Луч» представляє свою продукцію в найбільш затребуваних цінових категоріях: «економ-клас» і «середній».

З урахуванням світових тенденцій меблевої індустрії, ми шукаємо можливість адаптувати популярні вироби під фінансові можливості споживчої аудиторії.

Логістика і автопарк

Обслуговування клієнтів - це пріоритетний за важливістю процес для фабрики «Луч». У нашому розпорядженні є логістичні приміщення, які використовуються для зберігання запасних торгових одиниць. Обладнані опаленням і підтримують оптимальну вологість повітря.

Таким чином, наші клієнти завжди отримують бажане. Окремої згадки заслуговує автопарк, що дозволяє нам доставляти меблі в будь-який момент і в найкоротші терміни.

 
Маркетингова та інформаційна діяльність

Експерти фабрики «Луч» ретельно підходять до питання репутації. Ми прикладаємо всі свої зусилля для проведення правильних маркетингових та інформаційних кампаній. Основоположними елементами нашої репутації є:

· Унікальний стиль;

· Чуйний і інстинктивно зрозумілий сайт;

· Зручні каталоги і буклети;

· Впізнавані рекламні банери.

Перспективи

Закріпившись на одній з лідируючих позицій меблевого ринку, фабрика «Луч» не припиняє процес саморозвитку. У 2019 році ми отримали сертифікат якості європейського стандарту!

Кожен з членів нашої згуртованої команди щодня працює над поліпшенням естетичної та функціональної складової кожної моделі меблів. Ми докладаємо максимум зусиль для того, щоб співпраця з нами не тільки привносив затишок в стіни Вашого будинку, але і створювало унікальний імідж. Пріоритетне завдання фірми «Луч» - створення по-справжньому зручних і красивих речей.

На всю продукцію надається гарантія 24 місяці!

Подзвонити
Зворотній дзвінок