Меню
Зворотній дзвінок
Ім'я: *
Телефон: *
* — Поля, обов'язкові для заповнення

Зателефонувати

Інтернет магазин

  (063) 727 60 73

  (067) 411 45 50


Фабрика (офіс)

  (0412) 26 22 23

  (0412) 26 21 88


Фурнітура

  (063) 974 27 13

  (098) 519 11 82


Порізка та плитні матеріали

  (063) 974 27 31

  (098) 517 23 42

Каталог
ПІДІБРАТИ ТОВАР
Спецпропозиції
Виробник
Ширина::
Глибина::
Висота::
Ціна:
від
до
грн.
ок

Стінки

Фільтрація
Новинка
Топ

Меблі для вітальні

Зручні, практичні і стильні стінки для вітальні, які відрізняються компактністю і продуманістю, зовсім не схожі меблі радянського часу, стандартну і громіздку. Пам'ятаючи той час, багато хто відмовляється від стінок в зал взагалі, а дарма, адже це вже зовсім інша, сучасні меблі. Крім того, у вітальні кімнаті можна поставити не тільки стінку, підійдуть і інші види меблів, наприклад, полиці, тумби, різні види шаф. Що ж включає в себе поняття «вітальня меблі»?

Це може бути така ж цільна, як і раніше, стінка у вітальню,але відрізняється цікавим дизайном, незвичайними колірними поєднаннями і обов'язково компактна. У більшості випадків у ній передбачається місце для розміщення телевізора, а в численних ящиках, на відкритих і закритих полицях можна розмістити море речей.

Якщо приміщення невелике, нестандартного планування або ж ви просто любите перестановки, краще купити модульні меблі в зал. Якщо розмістити всі елементи комплекту в один ряд, отримаємо ту ж стінку-меблі.Але також можна розставляти тумби і шафи по всій кімнаті, міняти обстановку, поєднувати з іншими меблями.

Іноді потрібно купити меблі в вітальню для оновлення, наприклад, тільки одна шафа або тумбу під телевізор.Окремі види меблів, які найчастіше розміщуються в залі, теж відносяться до цієї групи.

Отже, вам для початку потрібно вирішити, купити стінку у вітальню або окремі меблі. Варто визначитися з бюджетом і стилем - це теж важливі критерії вибору. Далі вивчайте каталог на сайті нашої і вибирайте - в ньому представлені зразки по кожному виду. Наші вироби виготовлені з якісних матеріалів, дизайнери основну увагу приділили питанню естетики, крім того, можна придбати меблі для вітальні за цінами виробника на сайті. Тому ці стильні і недорогі вітальні та окрема меблі для залу можуть стати прикрасою вашого будинку.

Подзвонити
Зворотній дзвінок