Меню
Зворотній дзвінок
Ім'я: *
Телефон: *
* — Поля, обов'язкові для заповнення

Зателефонувати

Інтернет магазин

  (063) 727 60 73

  (067) 411 45 50


Фабрика (офіс)

  (0412) 26 22 23

  (0412) 26 21 88


Фурнітура

  (063) 974 27 13

  (098) 519 11 82


Порізка та плитні матеріали

  (063) 974 27 31

  (098) 517 23 42

Каталог
ПІДІБРАТИ ТОВАР
Місце під матрац::
Ціна:
від
до
грн.
ок

Двоярусні ліжка

Фільтрація

Двоярусні ліжка для дітей: комфорт і затишок зручності

          Необхідність купити двоярусне ліжко виникає не тільки з економії місця, хоча моделі виробництва фабрики «Луч» дозволяють це в повному обсязі. Висока якість меблів, що виготовляються, а також оригінальні моделі і композиції це відмінний спосіб зробити дитяче ліжко улюбленим куточком дитини.

Особливості двоярусних дитячих ліжок це, перш за все, підвищена безпека

          При виробництві двох'ярусне ліжко для дітей проходить безліч випробувань, мета яких переконатися в цілковитій безпеці для дитини. Перед запуском ми перевіряємо:

  • Стійкість і загальну міцність конструкції, тому пропоновані моделі майже неможливо «звалити» і складно зламати;
  • Безпека спуску і підйому, що забезпечується спеціальними конструкціями сходів;
  • Правильність розташування і висоту бортиків, що виключають падіння під час сну;
  • Округлості всіх кутових і торцевих елементів, що виключають навіть випадкові травми.

          Все це дозволяє нам вважати наші дитячі двоярусні ліжка зразковими, з точки зору безпеки. І з цією думкою згодні всі покупці, які із задоволенням купують нашу продукцію. Як виробник, «Луч» пишається тим, що багато рішень, розроблені нашими конструкторами дитячих меблів, намагаються копіювати інші фабрики, правда не так успішно і якісно.

          Крім спальних місць повну перевірку на безпеку проходять і інші елементи, як в багатофункціональної моделі «Острів скарбів». Так поворотний письмовий стіл, частина якого є сходи, в закритому положенні фіксується надійним замком, який виключає випадкові рухи сходів.

          Щоб двох'ярусне ліжко для дітей було безпечним для комфортного відпочинку дитини, особливо маленької, всі ці дрібниці мають першорядне значення.

Двоярусні ліжка для дітей це ще й можливість пофантазувати перед сном

          Над цими питаннями працюють наші дизайнери. Адже купити звичайне двоярусне або звичайне ліжко просто, але не так просто купити для дитини куточок для захоплюючих пригод.

          Робота наших дизайнерів якраз і дозволяє дітям не тільки комфортно спати, але і грати біля своїх ліжок, використовуючи їх як елементи інтер'єру гри. Тим більше що якісні та міцні матеріали легко чистяться, і їх непросто пошкодити.

          Таким куточком двох'ярусна зона пригод, точніше, ліжко виробництва Луч, майже завжди стає для дітей не тільки дошкільного віку. Так що купуйте дітям не просто спальне місце, а ще й цікаве місце для гри!

Подзвонити
Зворотній дзвінок