Меню
Зворотній дзвінок
Ім'я: *
Телефон: *
* — Поля, обов'язкові для заповнення

Зателефонувати

Інтернет магазин

  (063) 727 60 73

  (067) 411 45 50

  (066) 254 00 41


Фабрика (офіс)

  (0412) 25 72 22


Фурнітура

  (063) 974 27 13

  (098) 519 11 82


Порізка та плитні матеріали

  (063) 974 27 31

  (098) 517 23 42

Каталог
ПІДІБРАТИ ТОВАР
Виробник
Ціна:
від
до
грн.
ок

Передпокої

Фільтрація

 

Меблі для передпокою в Україні.

  Передпокій, перше приміщення, в яке потрапляєш, - це обличчя будинку, що говорить про господарності її жителів та вмінні створювати затишок. Крім того, воно дуже функціонально, адже іноді на маленькій території потрібно розмістити верхній одяг, взуття і різні дрібниці, які повинні знаходитися під рукою. Тому із завданням купити передпокій в Києві або будь-який інший точці України незмінно стикається кожен з нас.

На що ж варто звернути увагу, щоб вибрати ідеальну меблі для передпокою?

  1. Площа і кількість осіб в будинку. Розміри і форма прихожих кімнат у всіх різні, крім того, від кількості мешканців будинку або квартири залежить безпосередньо кількість речей і взуття. Тому дизайнери нашої меблевої фабрики «Луч» пропонують різні по розміри і наповненню шафи в передпокій і інші меблі, а також повні комплекти в одному стилі. Зазвичай комплект складається з невеликого, але місткої шафи, відкритої вішалки, великого дзеркала і численних полиць для взуття, головних уборів та інших речей. Це не обов'язковий список, в конкретній моделі можуть поєднуватися різні елементи меблів для передпокою.

  2. Стиль і дизайн. На ваш вибір класичні за кольором і формою передпокої і більш оригінальні моделі. Експерименти з квітами, пастельними або, навпаки, яскравими, вигнуті лінії - все це робить меблі в передпокій дуже стильною і динамічною.

  3. Необхідність конкретних предметів меблів. Не завжди потрібен повний комплект в передпокій, що складається з шафи, відкритої вішалки, тумбочок і висувних ящиків для дрібниць. Іноді потрібно доповнити наявний комплект меблів, наприклад, ще однією тумбою для взуття . Легше, звичайно, вибрати, в каталозі серед класичних моделей, але в ваш дизайн може вписатися і яскрава оригінальна тумба в передпокій.

Замовляючи меблі через сайт, ви отримуєте можливість купити передпокої в Києві, а також по всій Україні за цінами виробника. Можна вибрати доставку покупки по будь-якою адресою кожній із зазначених нами транспортних служб або забрати самостійно на нашому складі в Житомирі.

Меблева фабрика "Луч"

 

Подзвонити
Зворотній дзвінок