Меню
Зворотній дзвінок
Ім'я: *
Телефон: *
* — Поля, обов'язкові для заповнення

Зателефонувати

Інтернет магазин

  (063) 727 60 73

  (067) 411 45 50


Фабрика (офіс)

  (0412) 26 22 23

  (0412) 26 21 88


Фурнітура

  (063) 974 27 13

  (098) 519 11 82


Порізка та плитні матеріали

  (063) 974 27 31

  (098) 517 23 42

Каталог
ПІДІБРАТИ ТОВАР
Виробник

Кабінети

Фільтрація

Меблі в кабінет керівника від виробника

          Харизма, знання, вміння організовувати людей - все це, звичайно, необхідно хорошому начальнику. Але його успіх в деякій мірі залежить також і від того, як обладнано кабінет керівника. У чому ж секрет?

          Важливо правильно підбирати і розташовувати меблі, так, щоб вийшло затишно для нього самого, що налаштовує до продуктивної роботи і солідність в очах інших приміщення. Для цього варто звернути увагу на меблі для кабінету, представлені на ринку України, і врахувати цілий ряд вимог.

          Що саме важливо в підборі меблів, щоб вони супроводжували успіху і робочому настрою?

          Облік робочої площі і продуманість меблів. Кабінет може варіюватися за розмірами, різні і бюджети у компаній, тому в нашому каталозі представлені меблі для керівника в різних цінових категоріях і для різних площ. Незважаючи на їх різноманітність, всі вони продумані до дрібниць. На численних поличках і у висувних ящиках можна розмістити документи та інші, важливі для роботи речі. Компактні шафи і стелажі дуже місткі, але не захаращують приміщення.

          Кольорова гама. Кабінет керівника - не місце для дизайнерських експериментів, тому меблі повинні бути тільки в класичній коричнево-жовтій гаммі. Крім того, така гамма надає приміщенню солідний вигляд і розташовує до роботи.

          Визначення необхідних меблів і її дизайну. Залежно від масштабів підприємства і кількості робочих матеріалів, це може бути тільки зручний стіл, шафа і кілька стелажів або ж потрібен великий кабінет з багатьма предметами меблів. Розмір і форма столу керівника залежать від того, що на ньому потрібно розмістити і скільки чоловік потрібно розмістити тут для робочої наради.

          Якщо ж потрібно просто оновити діючий кабінет або ж обладнати офіс, у нас можна купити окремі меблі. Напевно якась із моделей, представлена ​​в каталозі меблів для кабінету, підходить вам за кольоровою гамою і дизайном.

          Для того щоб визначитися з покупкою і способом доставки, достатньо оформити покупку на сайті, уточнивши потрібну інформацію у менеджера.

Подзвонити
Зворотній дзвінок