Меню
Зворотній дзвінок
Ім'я: *
Телефон: *
* — Поля, обов'язкові для заповнення

Зателефонувати

Інтернет магазин

  (063) 727 60 73

  (067) 411 45 50


Фабрика (офіс)

  (0412) 26 22 23

  (0412) 26 21 88


Фурнітура

  (063) 974 27 13

  (098) 519 11 82


Порізка та плитні матеріали

  (063) 974 27 31

  (098) 517 23 42

Каталог
ПІДІБРАТИ ТОВАР
Спецпропозиції
Місце під матрац::
Ціна:
від
до
грн.
ок

Ліжка машина

Фільтрація

Чому хлопчикові варто купити ліжко машину?

          По-перше, купити ліжко машину варто тому, що вона виглядає стильно і красиво. А по-друге, це відмінний спосіб, що допомагає хлопчикові полюбити ліжко і не вередувати, коли необхідно лягати спати. В цілому це відмінне оновлення дитячої кімнати, в якій спальне місце не буде кидатися в очі.

Безпека дитячих меблів для нас завжди на першому місці

          Можна і з цієї причини купити ліжко машину, адже вони максимально безпечні для дитини з будь-якої точки зору:

  • Округла форма, без гострих кутів і виступів;
  • Високі боковини, які не дозволять впасти;
  • Екологічно чисті матеріали і наклейки, які ми використовуємо у виробництві дитячих меблів;
  • Правильно підібрані розміри, що дозволяють довго не міняти ліжко на підліткову.

          Так що ліжко у вигляді машини це не просто прикраса кімнати, але і безпечний, стильний, що дозволяє дитині фантазувати, предмет інтер'єру. Зауважимо, що каталог нашої фабрики також дає можливість підібрати правильний колір, що дозволить органічно вписати нові меблі в існуючу обстановку.

          Чудовим доповненням до таких переваг є невисока ціна, важлива обставина для молодих батьків. Так що не відкладайте покупку, дитяче ліжко Тачки стане оригінальною прикрасою будь-якої кімнати.

Діти люблять грати з предметами меблів, які вважають своїми

          У цьому ще одна особливість незвичайної форми, яку пропонує наша фабрика. Якщо купити ліжко Маквін, дитина швидко зрозуміє, що його спальне місце відрізняється від інших. Що це тільки його особиста, власна річ. Не сумнівайтеся, ваша дитина швидко почне грати з таким ліжком як з машиною, досить буде купити йому іграшкове кермо. За відгуками покупців, на перших порах дитину непросто «витягнути з ліжка». Занадто багато емоцій, радості, фантазій дає ця нова велика іграшка.

          Якщо ви вирішили купити ліжко Маквін, то можете вибрати забарвлення, комплектацію та інші дитячі меблі цієї серії, які прекрасно поєднуються з нею кольором і зовнішнім виглядом. При цьому, незважаючи на зовнішню легкість каркаса, ліжко практичне і довговічне. Наклейки не вицвітають під впливом сонця, кріплення не розбовтаються при частих пересуваннях. Коли дитина буде стрибати по ньому, воно не зламається.

          Конструктивна надійність дитячих меблів нашого виробництва одна з особливостей, якою ми пишаємося.

Для вибору ліжка треба на хвилину стати маленьким

          А ще краще, перш ніж зробити покупку, перегляньте каталог фабрики «Луч» разом з дитиною. Йому точно сподобається дитяче ліжко Тачки, вам залишиться тільки скорегувати його вибір. Дитина при цьому відчує, що його думку поважають і цінують, тому ставитися до куплених меблів вона буде набагато дбайливіше. Адже це був її вибір, а не нав'язана батьками річ.

          Ще краще, разом відвідати наш салон дитячих меблів, де можна помацати руками все, що потрібно для дитячої кімнати. Запевняємо, коли в нашому салоні діти, вони намагаються випробувати всі ліжка, і батькам стає простіше зробити покупку. Представлені ​​в салоні ліжка все-таки не фото, хоча вони в нашому каталозі дуже високої якості.

          Так що складіть попередньо свою думку, яким має стати дитяче спальне місце. Запросіть до вибору дітей, і ненав'язливо допоможіть їм вибрати те, на чому ви вже зупинилися. Це буде нескладно, якщо оформити це у вигляді захоплюючої гри, підсумком якої стане велика, гарна іграшка-ліжко виробництва фабрики «Луч».

Подзвонити
Зворотній дзвінок