Меню
Зворотній дзвінок
Ім'я: *
Телефон: *
* — Поля, обов'язкові для заповнення

Зателефонувати

Інтернет магазин

  (063) 727 60 73

  (067) 411 45 50

  (066) 254 00 41


Фабрика (офіс)

  (0412) 25 72 22


Фурнітура

  (063) 974 27 13

  (098) 519 11 82


Порізка та плитні матеріали

  (063) 974 27 31

  (098) 517 23 42

Каталог
ПІДІБРАТИ ТОВАР
Ширина:
Глибина:
Висота:
Тип:
  Ціна:
  від
  до
  грн.
  ок

  Кухні

   

   

   

  Кухні від виробника. Готові кухні та під замовлення | Кухня за елементами.

   

   

   

  Фільтрація

  Що створює комфортний простір на кухні - меблі, обрана з урахуванням цілого ряду важливих вимог. Важливо і оформлення, і вибір матеріалів для обробки, але саме меблі дозволяє повною мірою відчути затишок і зручність. Маленька чи велика, прямокутної, квадратної або неправильної форми, кухня є не тільки місцем для приготування і прийому їжі. Тут часто люблять збиратися домочадці, обговорити свої новини і просто попити чаю. Навіть якщо забіжить раптово гість, можна розташуватися тут і поспілкуватися. Тому вкрай важливо вибрати зручну і красиву кухонні меблі.


  Якою ж має бути меблі для кухні?


  • Продуманої і комфортною. По-перше, важливо точно підібрати меблі кухні за розміром, щоб кожен елемент кухонного гарнітура ідеально вписувався в простір і не було «гуляють» місць, а господині було б зручно працювати тут. Це можна зробити, якщо брати не готові стандартні комплекти, а модульні кухні. Враховуючи площа кухні, можна вибрати деякі елементи меблів з серії, що об'єднують шафи, навісні полиці і пенали з однаковим за кольором і стилю дизайном. Ще один плюс таких кухонь - з часом можна легко робити перестановку.
  • Якісною. Причому важливо не тільки якість матеріалів, але і якість збірки. У нас ви можете купити кухню, вірніше, замовити онлайн готовий набір частин і комплектуючих. Збірка здійснюється за домовленістю - або нашими майстрами, або вами самостійно, але по докладним інструкціям. Така покупка від виробника обійдеться вам недорого, а зібрати меблі не складе труднощів навіть новачкам.
  • Недорогий. Ремонт в кухні робиться частіше, ніж в інших приміщеннях, тому дуже важливо, щоб покупка нових меблів була бюджетною. Зрозуміло, що не варто економити на якості, тому рекомендуємо вам придбання кухонь від виробника «Луч» (Україна). У такому випадку ціна на меблі в кухню буде без торгових націнок.

  Радимо вам уважно вивчити наш каталог модульних кухонь і окремих предметів меблів для кухні. Якщо ви не впевнені у підборі конкретних елементів гарнітура, варто звернутися за консультацією до нашого менеджера, повідомивши вашу площа кухні, її форму і особливі побажання. Він зробить всі необхідні розрахунки, і в обумовлені терміни для вас буде виготовлена ​​кухня за індивідуальним проектом під замовлення.

  Подзвонити
  Зворотній дзвінок