Меню
Зворотній дзвінок
Ім'я: *
Телефон: *
* — Поля, обов'язкові для заповнення

Зателефонувати

Інтернет магазин

  (063) 727 60 73

  (067) 411 45 50


Фабрика (офіс)

  (0412) 26 22 23

  (0412) 26 21 88


Фурнітура

  (063) 974 27 13

  (098) 519 11 82


Порізка та плитні матеріали

  (063) 974 27 31

  (098) 517 23 42

Каталог
ПІДІБРАТИ ТОВАР
Спецпропозиції
Ціна:
від
до
грн.
ок

Дитячі полиці

Фільтрація

Полиці в дитячу кімнату - обов'язковий предмет інтер'єру

          Незалежно від того, скільки років дитині, дитячі полиці в її кімнаті - обов'язковий предмет меблів. Для маленьких дітей - це місце для іграшок, в шкільному віці на них складають підручники та зошити. Якщо ретельно продумати інтер'єр, то в дитячій кімнаті все буде під рукою, а не «під ногами», і при цьому звільниться більше простору. Габаритні речі зберігають у шафах або нішах, а для дрібниць якраз і призначені полиці для іграшок. На них можна зберігати книги, іграшки, журнали, сувеніри, вироби, рамки з фотографіями.

Колекція дитячих полиць від інтернет-магазину меблевої фабрики «Луч»

          Фабрика «Луч» виробляє дитячі полиці для іграшок з ламінованого ДСП, вся сировина відповідає стандартам якості і є екологічно безпечною. Сучасні дизайнери меблевої фабрики «Луч» створили оригінальні моделі полиць в дитячу кімнату:

  • Настінні дитячі полиці.
  • Дитячі стелажі.

          Настінні полиці для іграшок звільняють більше простору, а наші дитячі стелажі з мультиплікаційними героями допоможуть зробити казкову кімнату для дитини. Дитячі стелажі - габаритні корпусні меблі, які можуть вмістити в себе багато іграшок і виконувати функцію шафи при необхідності. У наших дитячих стелажах є відкриті і закриті секції для зберігання іграшок.

          Дитячі меблі повинні радувати дитину. Наші дитячі полиці для іграшок мають незвичайний дизайн, який подобається дітям. Це і химерні форми, і мультяшні наклейки, і яскраві кольори.

          Основна вимога, яка до них пред'являється - ергономічність і безпечність. Наші вироби абсолютно безпечні:

  • Немає гострих кутів, краї оброблені кромкою АБС-1-2 мм.
  • Гладкі поверхні без зазубрин.
  • Надійна фурнітура Linken System, Nobel.
  • Стійкість, завдяки надійним кріпленням або ніжкам (для дитячих стелажів).
  • Екологічно чиста сировина (Е1).

Купити дитячі полиці в інтернеті легко і просто

          Зараз купити дитячі полиці в Україні можна не тільки в салонах меблів "Луч", але і в інтернет-магазині за цінами від виробника. За допомогою онлайн каталогу можна підібрати полицю в дитячу по фото і оформити замовлення. Ми надали барвисті фото полиць в дитячу кімнату, щоб у вас була можливість вибрати дитячі меблі, не відвідуючи магазин. Кожна ілюстрація супроводжується розмірами, що робить вибір простим і зрозумілим. Ціни на нашу продукцію вас приємно здивують. Дитячі полиці для іграшок від виробника в Україні коштують недорого, але відрізняються якістю і сучасним дизайном.

Подзвонити
Зворотній дзвінок